Odstąpienie od umowy

Darmowy zwrot poprzez Paczkomaty Inpost

UWAGA: Posiadając konto w naszym sklepie możesz skorzystać z opcji „Darmowe zwroty”. Wybierz odpowiednią dla siebie formę zwrotu należności. Przy zwrocie na Saldo Klienta zwrócone środki można wykorzystać przy okazji kolejnych zakupów w sklepie internetowym. Masz 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny, ale będzie nam miło jak podzielisz się swoją opinią odnośnie zwracanego produktu.

 1. Zaloguj się na swoje konto na naszej stronie i kliknij „DODAJ ZWROT” w opcji ZWROTY PRODUKTÓW.
 2. Wybierz zamówienie, którego dotyczy zwrot oraz produkty i ich ilości, które będziesz zwracać.
 3. W kroku "Wybierz sposób zwrotu produktów" kliknij zwrot poprzez Paczkomaty Inpost (pamiętaj, aby wybrać poprawny rozmiar przesyłki).
 4. W ostatnim kroku procesu dodawania zwrotu wygenerowana zostanie etykieta InPost wraz z instrukcją nadania. Wydrukuj ją i przyklej na wcześniej spakowaną paczkę. Następnie udaj się do dowolnego Paczkomatu i umieść paczkę w jednej ze skrytek.
 5. Kiedy zwrot zostanie przez nas zweryfikowany zasilimy Twoje Saldo Klienta bądź zwrócimy środki na wskazane konto bankowe. Poinformujemy Cię o tym mailowo.

Samodzielna wysyłka

 1. Zaloguj się na swoje konto na naszej stronie i kliknij „DODAJ ZWROT” w opcji ZWROTY PRODUKTÓW,
 2. Wybierz zamówienie, którego dotyczy zwrot oraz produkty i ich ilości, które będziesz zwracać,
 3. W kroku "Wybierz sposób zwrotu produktów" wybierz "Samodzielna wysyłka"
 4. Wybierz odpowiednią dla siebie formę zwrotu należności,
 5. Kliknij „dodaj zgłoszenie zwrotu”. Wydrukuj wygenerowany formularz i umieść go w przesyłce,
 6. Wyślij przesyłkę na wskazany adres,
 7. Środki zostaną zwrócone maksymalnie do 14 dni. Poinformujemy Cię o tym mailowo.
 8. W przypadku zwrotu zamówienia złożonego bez rejestracji konta uzupełnij poniższy formularz i umieść go w paczce. Wyślij przesyłkę na wskazany adres.

SUGARFREE SP. Z O.O / OMNIPACK
BUD. DC04 RAMPA 40
ALEJA KATOWICKA 66
05-830 NADARZYN
Pobierz formularz zwrotu

Wymiana

Masz prawo zwrócić zakupiony przez Ciebie towar bez podania przyczyny. Bez problemu możesz wymienić rozmiar lub zakupić ponownie inny produkt. Skorzystaj więc z formularza zwrotu i wskaż opcję zwrotu środków "na saldo". Dzięki temu, podczas kolejnych zakupów lub gdy otrzymasz zwrot, będziesz móc z nich skorzystać.

Reklamacja

Jeżeli otrzymałeś towar niepełnowartościowy lub jest on uszkodzony, skorzystaj z naszego kreatora do składania reklamacji, który znajdziesz po zalogowaniu się na swoim koncie na naszej stronie. Pomoże Ci on łatwo opisać wadę i dodać zdjęcia uszkodzonego towaru. Dzięki tym informacjom sprawdzimy zasadność reklamacji i wskażemy Ci właściwy sposób zwrotu. Darmową przesyłkę zwrotną uzyskasz dzięki naszemu kreatorowi reklamacji, który wygeneruje konkretne zgłoszenie dla reklamowanego przez Ciebie produktu.

pixelpixelpixelpixel